Množstevná zľava
Ľahká nábytková trezorová schránka v x š x h: 730 x 380 x 375 mm
kód: 107283
EAN: 5901468307333
527,00 € bez DPH
648,21 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
474,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 582
Popis
Úroveň bezpečnosti proti ukradnutiu S1 podľa normy EN 14450, trieda A podľa VDMA
- vhodné pre zabudovanie do nábytku
Jednostenný korpus a vonkajšia strana dverí z plechu hrúbky 3,0 mm, dvere dvojstenné so zaisťovacími čepami. Sériovo zavierané trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom (kovanie zámku presahuje plochu dverí o 12 mm), za príplatok je možné schránku vybaviť elektronickým zámkom.
Štandardne s otvormi pre ukotvenie, dva v zadnej a jeden v spodnej stene, vrátane prestaviteľnej police a vo svetlo šedej farbe RAL7035.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | nábytkový |
| hmotnosť | 42 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 375 mm |
| šírka | 380 mm |
| šírka otvoru | 279 mm |
| vnútorná hĺbka | 314 mm |
| vnútorna šírka | 362 mm |
| vnútorna výška | 724 mm |
| výška | 730 mm |
| výška otvoru | 674 mm |






