Stenový trezor v x š x h: 600 x 420 x 360 mm
kód: 107264
EAN: 5901468305490
329,00 € bez DPH
404,67 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 582
Popis
Úroveň bezpečnosti proti ukradnutiu S2 podľa normy EN 14450, trieda B podľa VDMA
- jednostenný korpus
- dvere dvojstenné s vonkajšou oceľovou doskou s hrúbkou 6,0 mm
- sériovo zavierané trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom
- kovanie zámku presahuje plochu dverí o 12 mm
- štandardne vo svetlo šedej farbe RAL7035
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | stenový |
| hmotnosť | 33 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 360 mm |
| šírka | 420 mm |
| šírka otvoru | 279 mm |
| vnútorná hĺbka | 295 mm |
| vnútorna šírka | 342 mm |
| vnútorna výška | 534 mm |
| výška | 600 mm |
| výška otvoru | 510 mm |










