Stenový trezor v x š x h: 426 x 420 x 200 mm
kód: 107260
EAN: 5901468305438
218,00 € bez DPH
268,14 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 582
Popis
Úroveň bezpečnosti proti ukradnutiu S2 podľa normy EN 14450, trieda B podľa VDMA
- jednostenný korpus
- dvere dvojstenné s vonkajšou oceľovou doskou s hrúbkou 6,0 mm
- sériovo zavierané trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom
- kovanie zámku presahuje plochu dverí o 12 mm
- štandardne vo svetlo šedej farbe RAL7035
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | stenový |
| hmotnosť | 20 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 200 mm |
| šírka | 420 mm |
| šírka otvoru | 279 mm |
| vnútorná hĺbka | 135 mm |
| vnútorna šírka | 342 mm |
| vnútorna výška | 360 mm |
| výška | 426 mm |
| výška otvoru | 336 mm |








