Množstevná zľava
Skrinka na kľúče, 300 háčikov, v x š x h: 550 x 380 x 205 mm
kód: 107222
EAN: 5901468301577
189,00 € bez DPH
232,47 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
170,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 580
Popis
Jednostenný oceľový korpus s otočnou medzistenou a so zapustenými dvierkami. Určené pre zavesenie na stenu – v zadnej stene 4 otvory pre upevnenie. Dvierka štandardne vybavené cylindrickým zámkom. Závesné lišty s háčikmi sú prestaviteľné, rôznofarebné a očíslované postupne pre jednoduchšiu orientáciu. Štandardne vo farbe svetlo šedej RAL7035 a vrátane kľúčeniek a krúžkov.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 19,6 kg |
| kapacita - počet kľúčov | 300 ks |
| počet mezistien | 2 ks |
| počet závesných líšt | 30 ks |
| hĺbka | 205 mm |
| šírka | 380 mm |
| výška | 550 mm |










