Množstevná zľava
Skrinka na kľúče, 200 háčikov, v x š x h: 550 x 380 x 140 mm
kód: 107219
EAN: 5901468301485
142,00 € bez DPH
174,66 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
127,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 21 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 580
Popis
Jednostenný oceľový korpus s otočnou medzistenou a so zapustenými dvierkami. Určené pre zavesenie na stenu – v zadnej stene 4 otvory pre upevnenie. Dvierka štandardne vybavené cylindrickým zámkom. Závesné lišty s háčikmi sú prestaviteľné, rôznofarebné a očíslované postupne pre jednoduchšiu orientáciu. Štandardne vo farbe svetlo šedej RAL7035 a vrátane kľúčeniek a krúžkov.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 15,6 kg |
| kapacita - počet kľúčov | 200 ks |
| počet mezistien | 1 ks |
| počet závesných líšt | 20 ks |
| hĺbka | 140 mm |
| šírka | 380 mm |
| výška | 550 mm |










