Množstevná zľava
Drôtený kôš, objem 47 litrov, 340 x 540 x 260 mm, antikorová oceľ
kód: 107198
EAN: 5908248104267
81,00 € bez DPH
99,63 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
76,90 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 429
Popis
Drôtený kôš, objem 47 litrov, vyrobený z antikórovej ocele. Rozmerovo upravený na použitie jednorazových PE vreciek na odpadky.
Parametre
| konštrukčný materiál | antikór |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 47 l |
| hĺbka | 260 mm |
| šírka | 340 mm |
| výška | 540 mm |





