Množstevná zľava
Drôtený kôš závesný, objem 22 litrov, 320 x 350 x 240 mm, biely
kód: 107190
EAN: 5908248100214
10,60 € bez DPH
13,04 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
9,99 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 429
Popis
Drôtený kôš závesný, objem 22 litrov, vyrobený z ľahkých alumíniových prútov potiahnutých bielym PVC, vybavený úchytkami pre pripevnenie na stenu. Rozmerovo upravený na použitie jednorazových PE vreciek na odpadky.
Parametre
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 22 l |
| hĺbka | 240 mm |
| šírka | 320 mm |
| výška | 350 mm |





