Paleta so záchytnou vaňou, oceľová lakovaná, 1400 x 1400 mm, modrá RAL5010
kód: 107125
685,00 € bez DPH
842,55 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
616,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 236
Popis
Paleta je určená pre bezpečné skladovanie a prepravu látok ohrožujúcich životné prostredie, predovšetkým spodné vody. Paletu je možné umiestniť iba v krytých priestoroch, vo vonkajších iba pod prístreškom. Tuhá zvarovaná konštrukcia so zasunovacími kapsami pre stohovač.
Základom palety je záchytná vaňa s vynímateľným pozinkovaným roštom o veľkosti ôk 30 × 30 mm. Trojstranná ohradová konštrukcia v kombinácii s odopínacou reťazou chránia sudy proti poškodeniu a vypadnutiu. Paletu je možné stohovať v 2 vrstvách. Povrchová úprava práškovým
lakom, farba modrá RAL 5010.
Základom palety je záchytná vaňa s vynímateľným pozinkovaným roštom o veľkosti ôk 30 × 30 mm. Trojstranná ohradová konštrukcia v kombinácii s odopínacou reťazou chránia sudy proti poškodeniu a vypadnutiu. Paletu je možné stohovať v 2 vrstvách. Povrchová úprava práškovým
lakom, farba modrá RAL 5010.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| nosnosť | 1200 kg |
| počet sudov 200 l | 4 ks |
| záchytný objem | 300 l |
| dĺžka celkom | 1400 mm |
| šírka celkom | 1400 mm |
| výška celkom | 1300 mm |




