Stľpiková paleta so záchytnou vaňou, oceľová lakovaná, 1200 x 600 mm, modrá RAL5010
kód: 107072
616,00 € bez DPH
757,68 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
554,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Popis
Paleta je určená pre bezpečné skladovanie a prepravu látok ohrožujúcich životné prostredie, predovšetkým spodné vody. Paletu je možné umiestniť iba v krytých priestoroch, vo vonkajších iba pod prístreškom. Paletu tvoria záchytná vaňa so stĺpikmi. Súčasťou vane je mrežový pozinkovaný
rošt o veľkosti ôk 30 × 30 mm, vynímatelný. Stĺpiky sú odnímateľné, v zloženom stave tak znižujú nároky na skladovanie i prepravu. Sudy sú pri preprave zaistené reťazovými zábranami.
Paletu je možné za pomoci stĺpikov stohovať v dvoch vrstvách, tomu je tiež prispôsobená celková nosnosť palety. Povrchová úprava práškovým lakom, farba modrá RAL5010.
Paleta pre 2 sudy je opatrená ližinami pre bezpečnú manipuláciu stohovačom.
rošt o veľkosti ôk 30 × 30 mm, vynímatelný. Stĺpiky sú odnímateľné, v zloženom stave tak znižujú nároky na skladovanie i prepravu. Sudy sú pri preprave zaistené reťazovými zábranami.
Paletu je možné za pomoci stĺpikov stohovať v dvoch vrstvách, tomu je tiež prispôsobená celková nosnosť palety. Povrchová úprava práškovým lakom, farba modrá RAL5010.
Paleta pre 2 sudy je opatrená ližinami pre bezpečnú manipuláciu stohovačom.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| nosnosť | 1200 kg |
| počet sudov 200 l | 2 ks |
| záchytný objem | 205 l |
| dĺžka celkom | 1200 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| výška celkom | 1300 mm |




