Dvojkolieskové nádoby na odpad plastové, rôznofarebná súprava 5 ks, objem 5 x 120 l
kód: 107067
181,00 € bez DPH
222,63 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 5 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 508
Popis
Plastové nádoby na odpad sú najjednoduchším, estetickým a ľahko udržovacím systémom triedenia odpadu. Sú vyrobené z nárazuvzdorného polyetylenu. Sú veľmi jednoduché na údržbu a čistenie. Pojazdné na dvoch kolečkách o pr. 200 mm z čiernej gumy.
Parametre
| farba | viac farieb ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 7,5 kg |
| nosnosť | 48 kg |
| objem | 120 l |
| hĺbka | 540 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| šírka | 480 mm |
| výška | 870 mm |




















