Množstevná zľava
Dvojkoliesková nádoba na odpad plastová, objem 240 l, zelená
kód: 107050
51,20 € bez DPH
62,98 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
48,60 €
pre 5 - 19 ks
46,00 €
pre 20 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 508
Popis
Plastové nádoby na odpad sú najjednoduchším, estetickým a ľahko udržovacím systémom triedenia odpadu. Sú vyrobené z nárazuvzdorného polyetylenu. Sú veľmi jednoduché na údržbu a čistenie. Pojazdné na dvoch kolečkách o pr. 200 mm z čiernej gumy.
Parametre
| farba | zelená ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 11,5 kg |
| nosnosť | 96 kg |
| objem | 240 l |
| hĺbka | 707 mm |
| šírka | 580 mm |
| výška | 1045 mm |




















