Kontajnery na triedený odpad, objem 150 l, modrá.
kód: 107035
59,10 € bez DPH
72,69 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 499
Popis
Vyrobené z polyetylenu, ľahké, jednoducho manipulovateľné a omyvateľné, vhodné pre použitie s plastovými vrecami. Snímatelný kryt s vhazovacím otvorom je možné dodatočne vybaviť uzáverom. Ideálne pre zber plechoviek, sklenených a plastových fľaší, ako aj prešlých liekov a použitých batérií.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 150 l |
| priemer horný | 550 mm |
| priemer spodný | 410 mm |
| výška | 880 mm |





