Množstevná zľava
Nádoba na odpad oceľová, pozinkovaná, objem 110 l
kód: 107015
55,50 € bez DPH
68,27 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
52,70 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 508
Popis
Oceľová nádoba na odpad vyrobená z kvalitného pozinkovaného plechu, tl. 0,8 mm.
Vybavené gumovou obručou na spodnej časti - zníženie hlučnosti pri manipulácii.
Závesy na vyklápanie zodpovedajú norme DIN 6629.
Parametre
| konštrukčný materiál | pozink |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| povrch | pozinkovaný |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 13,4 kg |
| objem | 110 l |
| dĺžka | 550 mm |
| šírka | 462 mm |
| výška | 870 mm |





