Množstevná zľava
Prepravník s výklopným dnom, objem 2000 l, nosnosť 1500 kg, d x š x v: 1800 x 1000 x 1460 mm, farba modrá RAL5010
kód: 107002
1 524,00 € bez DPH
1 874,52 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
1 371,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 214
Popis
Prepravníky na zhromažďovanie, skladovanie a prekladanie rôznych materiálov.
- robustná a veľmi stabilná oceľová konštrukcia z plechu hrúbky 3 mm a so zosilneným okrajovým profilom po celom obvode
- vnútorné steny kontajnera sú hladké, umožňujú jednoduché čistenie a údržbu
- 4-násobne stohovateľný
- dno sa odisťuje pomocou lanka priamo z miesta vodiča, položením na pevný podklad sa klapka automaticky sama uzatvorí a zaistí
- reťaz proti nežiadúcemu skĺznutiu z vidlíc vozíka
- úchytky navarené na hornom okraji pre manipuláciu s vysokozdvižným vozíkom
- podjazdová výška 100 mm umožňuje dopravu aj s paletovým vozíkom
- povrchová úprava práškovým lakom v štyroch rôznych farbách alebo žiarovo zinkované
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| hmotnosť | 260 kg |
| nosnosť | 1500 kg |
| objem | 2000 l |
| dĺžka | 1800 mm |
| podjazdná výška | 100 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 1460 mm |
Dokumenty
názov


















