Samo výklopný prepravník na priemyselný odpad, objem 900 l, nosnosť 1000 kg, d x š x v: 1500 x 1560 x 820 mm, farba červená RAL3000

Popis
- pre priemyselný odpad, sypké materiály apod.
- odvalovací mechanizmus
- vyklápanie možné v každej výške pomocou oceľového lanka
- robustná oceľová konštrukcia, vaňa zvarená z plechu hrúbky 3 mm so zosilneným okrajom po celom obvode
- stabilný základový rám so zasúvacími kapsami pre vidlice vysokozdvižného vozíka
Prepravník je možné vyklápať v každej výške, a to priamo z pozície vodiča pomocou oceľového lanka. Po vyklopení sa prázdna vaňa vráti do pôvodnej polohy a zaaretuje. Prepravník sa musí pri vyklápaní z vysokozdvižného vozíka zaistiť reťazou proti nežiaducemu skĺznutiu z vidlíc vozíka. Reťaz aj oceľové lanko sú súčasťou dodávky.
Žiarovo pozinkované alebo s povrchovou úpravou práškovým lakom v štyroch základných farbách pre optimálne triedenie odpadu. Prepravník je možné vo výrobe osadiť kolieskami.
Parametre
| farba | červená RAL3000 ![]() |
| hmotnosť | 230 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| objem | 900 l |
| dĺžka | 1500 mm |
| šírka | 1560 mm |
| výška | 820 mm |
| výška násypnej hrany | 650 mm |














