Ľahký výklopný prepravník na priemyselné odpady, základné vyhotovenie s dvojitým dnom a sitom, výpustný kohútik objem 600 l, farba zelená RAL6029
kód: 106901
715,00 € bez DPH
879,45 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 67
Popis
- určené pre sypké materiály, priemyselné odpady a pod.
- trojkolesový
Vaňa nepriepustne zvarená z plechu hrúbky 2 mm so zosilneným okrajom po celom obvode. Stabilný základový rám s vyklápacím mechanizmom, vyprázdňovanie sa vykonáva na úrovni zeme. Manipulačné rúrkové držadlo a kovové ťažné oko. Podvozok je osadený tromi kladkami z plnej čiernej gumy s O 200 mm a šírkou 50 mm. Povrchová úprava práškovým lakom rôznych farieb.
Parametre
| farba | zelená RAL6029 ![]() |
| nosnosť | 500 kg |
| počet kolies | 3 ks |
| objem | 600 l |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1450 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| výška celkom | 1080 mm |















