Množstevná zľava
Záchytná vaňa pod IBC kontajnery, z polyetylénu, objem 1050 l
kód: 106880
649,00 € bez DPH
798,27 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
616,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 228
Popis
- s nemeckým certifikátom DIBt nr. Z-40.22-472
Záchytné vane pod IBC kontajnery sú určené na skladovanie nádob s chemickými látkami v továrňach, skladoch, poľnohospodárskych podnikoch, vozovniach, prístavoch, dielňach a pod. Tvar vane je prispôsobený pre postavenie nádob Truckmaster alebo štandardných nádob na paletách
napr. kontajnerov IBC.
Max. zaťaženie vane 2000 kg. Vzhľadom na to, že vaňa je vyrobená z kvalitného polyetylénu technológiou rotačného tvarovania bez spojov, je jej tesnosť stopercentne zaručená. Špeciálne kapsy v dolnej časti umožňujú dvíhanie a premiestňovanie vidlicovým vozíkom.
Parametre
| farba | oranžová ![]() |
| materiál | polyethylen |
| prevedenie | bez roštu |
| nosnosť | 2000 kg |
| záchytný objem | 1050 l |
| dĺžka celkom | 1890 mm |
| šírka celkom | 1330 mm |
| výška celkom | 670 mm |










