Ľahký výklopný prepravník na priemyselné odpady, základné vyhotovenie, objem 400 l, farba žltá RAL1033
kód: 106861
496,00 € bez DPH
610,08 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 67
Popis
- určené pre sypké materiály, priemyselné odpady a pod.
- trojkolesový
Vaňa nepriepustne zvarená z plechu hrúbky 2 mm so zosilneným okrajom po celom obvode. Stabilný základový rám s vyklápacím mechanizmom, vyprázdňovanie sa vykonáva na úrovni zeme. Manipulačné rúrkové držadlo a kovové ťažné oko. Podvozok je osadený tromi kladkami z plnej čiernej gumy s O 200 mm a šírkou 50 mm. Povrchová úprava práškovým lakom rôznych farieb.
Parametre
| farba | žltá RAL1033 ![]() |
| nosnosť | 500 kg |
| počet kolies | 3 ks |
| objem | 400 l |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1230 mm |
| vonkajšia šírka | 670 mm |
| výška celkom | 920 mm |













