Ohradová paleta, kovová, 1200 x 800 mm, 3 sieťované bočnice a 1 znížená bočnica, farba modrá RAL5010
kód: 106798
254,00 € bez DPH
312,42 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
228,00 €
pre 10 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 207
Popis
- na zber cenných hmôt a materiálu
- vysoká pevnosť a variabilita
- dno z oceľového hladkého plechu
- robustná zváraná oceľová konštrukcia, po celom obvode vystužená vrubmi
- hrúbka plechu obvodových stien 1,5 mm, plech použitý na podlahu má hrúbku 2 mm
- rohové stĺpiky so žeriavovými okami
- prepravníky sú využiteľné ako ohradové palety na skladovanie aj dopravu
- je možné ich stohovať
- celková stohovacia nosnosť 3000 kg
- veľkosť ôk sieťovaných bočníc 50 × 50 mm, priemer drôtu 3,15 mm
- jedna pozdĺžna sbočnica je znížená pre lepšú manipuláciu s materiálom
Parametre
| bočné steny | sieťové, jedná znížená |
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| podstavec | no nohách |
| hmotnosť | 36 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| stohovacia nosnosť | 3000 kg |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška stohovacie | 600 mm |





