Odpadkový kôš výklopný pre triedený odpad, objem 70 l, farba žltá RAL1033
kód: 106639
247,00 € bez DPH
303,81 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná tuhá konštrukcia s výklopným mechanizmom a samozavieracou vhadzovacou klapkou.
Vynímateľná vnútorná pozinkovaná vložka. Olejotesná konštrukcia 70-litrovej nádoby umožňuje zber celej rady odpadov.
Parametre
| farba | žltá RAL1033 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | pozink |
| objem | 70 l |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 400 mm |
| výška | 1020 mm |












