Odpadkový kôš výklopný pre triedený odpad, objem 40 l, farba žltá RAL1033
kód: 106631
130,00 € bez DPH
159,90 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 498
Popis
Zvarovaná tuhá konštrukcia s výklopným mechanizmom a samozavieracou vhadzovacou klapkou.
S rámom na uchytenie plastových odpadových vriec s objemom 40 l.
Parametre
| farba | žltá RAL1033 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | pozink |
| objem | 40 l |
| hĺbka | 280 mm |
| šírka | 320 mm |
| výška | 700 mm |












