Dielenský modulárny stôl, doska - buková škárovka 1500 x 700 mm, 6 x zásuvka, farba šedá RAL7035
kód: 106472

1 267,00 € bez DPH
1 558,41 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 332
Popis
- veľmi robustná oceľová konštrukcia práškovo lakovaná v štandardných farbách RAL
- zásuvky majú plné 100% výsuvy s guličkovými ložiskami
- nosnosť zásuviek 80 kg
- pre zásuvky v jeden skrinke je používaný systém jedného kľúča a centrálny zámok
- pracovná doska z bukovej spárovky, hrúbka 40 mm
- ošetrená roztokom ľanovej fermeže a prísad
Vybavenie:
2x zásuvka 100 mm
2x zásuvka 200 mm
2x zásuvka 300 mm
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť | 800 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 6 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| hĺbka zásuvky | 450 mm |
| hrúbka pracovnej dosky | 40 mm |
| šírka | 1500 mm |
| šírka zásuvky | 450 mm |
| výška | 870 mm |























