Kovový vonkajší kôš, objem 35 l, výška 490 mm
kód: 106386
95,10 € bez DPH
116,97 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
85,50 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 504
Popis
Kôš je zvarený z dierovaného pozinkovaného plechu a plného dna bez vnútornej vložky. Je jednoduchým spôsobom zavesený na oblúkovej konštrukcii z maívnej oceľovej trubky. Vyprázdňovanie sa prevádza prostým vybratím koša za závesu. Konštrukcia je opatrená patkami pre ukotvenie pomocou skrutiek k pevnému podkladu. Nosný oblúk i samotný kôš sú dodatočne práškovo lakované, kôš vo farbe zelenej RAL6029 a oblúk hnedý RAL8014.
Parametre
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 11 kg |
| objem | 35 l |
| priemer | 310 mm |
| výška | 1100 mm |



