Dielenská skriňa, v x š x h: 1950 x 1044 x 405 mm, dvere - dvojkrídlové posuvné, 3 x polica 100 kg, farba zelená RAL6011
kód: 106378

640,00 € bez DPH
787,20 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
576,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
Skrine sú navrhnuté pre veľmi náročné podmienky. konštrukcia zvarená z oceľového plechu a lakovaná práškovou farbou. Sú vybavené policami z pozinkovaného plechu o nosnosti 100 kg. Police sú prestaviteľné v rastri 25 mm.
Dvere posuvné na guličkových ložiskách, zamykateľné s rozperným mechanizmom a cylindrickou vložkou.
Parametre
| farba dverí | zelená RAL6011 ![]() |
| farba korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| konštrukcia dverí | posuvné |
| hmotnosť | 83 kg |
| nosnosť korpusu | 600 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet políc | 3 ks |
| hĺbka | 405 mm |
| šírka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |







