Kovový kôš s popolníkom, objem 60 l, výška 730 mm
kód: 106365
194,00 € bez DPH
238,62 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 504
Popis
Vonkajší kôš so samostatne vynímateľnou nádobou. Základom koša je zvarovaná oceľová konštrukcia, v jej hornej časti je vstavaný popolník. Otočením postranného ovládacieho kolieska sa obsah popolníku preklopí do hlavnej zbernej nádoby, ktorú možno následne vybrať smerom hore zo závesu. S prípravou pre ukotvenie k pevnému podkladu.
Konštrukcia je žiarovo pozinkovaná a navyše následne práškovo lakovaná, konštrukcia vo farbe zelenej RAL6005, kôš v žltej RAL1033, kryt popolníku biely RAL1015.
Parametre
| farba | žltá ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 60 l |
| hĺbka | 383 mm |
| šírka | 375 mm |
| výška | 730 mm |




