Množstevná zľava
Kovový kôš s popolníkom, objem 50 l, výška 850 mm, modrý
kód: 106364
124,00 € bez DPH
152,52 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
111,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 9 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 505
Popis
Štandardný vonkajší kôš so samostatne vynímateľnou nádobou.
Konštrukcia je z pozinkovaného plechu a navyše následne práškovo lakovaná. V hornej časti je vstavaný popolník. Otočením postranného ovládacieho kolečka sa obsah popolníku preklopí do hlavnej zbernej nádoby.
Kryt popolníku z nerezu, ktorý možno ľahko čistiť a je vo zvýšenej miere odolný mechanickému i tepelnému poškodeniu.
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | áno |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | z oceľového plechu |
| objem | 50 l |
| hĺbka | 300 mm |
| šírka | 380 mm |
| výška | 850 mm |














