Množstevná zľava
Kôš s drevenými latami, odtieň pínie, objem 65 l, výška 800 mm
kód: 106354
176,00 € bez DPH
216,48 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
158,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 506
Popis
- robustná žiarovo zinkovaná konštrukcia, navyše lakovaná (RAL9007)
- vnútorná pozinkovaná nádoba, manipuláciu uľahčujú dva vnútorné úchyty
- vykladané masívnymi smrekovými latkami, rrevo je morené špeciálnym lakom pre vonkajšie použitie
- konštrukcia odoľna proti nepriaznivým vplyvom počasia a zaisťuje dlhodobo nemenný vzhľad
Parametre
| farba | pinie ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | pozink |
| objem | 65 l |
| hĺbka | 410 mm |
| šírka | 410 mm |
| výška | 800 mm |









