Vonkajší kôš s drevenými latkami, hranatý, objem 45 l, výška 650 mm
kód: 106353
94,80 € bez DPH
116,60 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
85,30 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 506
Popis
- kovový podstavec na pevných drôtených nožkách
- telo koša je z drevených smrekových latiek morených špeciálnym lakom pre vonkajšie použitie, farba tmavo hnedá
- pozinkovaná vnútorná vynímateľná vložka
- manipuláciu uľahčujú dva vnútorné úchyty
Parametre
| farba | teak ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | pozink |
| objem | 45 l |
| dĺžka | 460 mm |
| šírka | 460 mm |
| výška | 650 mm |




