Zásobníková skriňa, presklené dvere 1950 x 950 x 400 mm, 9 x polica, 40 x zásobník 204 x 350 x 150 mm, farba zelená RAL6011
kód: 106352

1 031,00 € bez DPH
1 268,13 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
927,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
Skladové skrine s plastovými zásobníkmi sa využívajú k prehľadnému uskladneniu širokého sortimentu drobných súčiastok.
- zásobníky sú uložené na pozinkovaných policiach o nosnosti až 100 kg
- prestavitelné police po 25 mm
- celková nosnosť skríň je 400 kg
- povrchová úprava je prevedená práškovou farbou
Plastové zásobníky STORAGE (d x š x v) 350 x 200 x 150 mm
- z nárazuvzdorného polypropylénu, ktorý odoláva tukom, olejom, liehom. Tento materiál je teplotne stály v rozmedzí od -30 do +90 °C, potravinársky nezávadný a 100% recyklovateľný.
- zásobníky môžeme dodať vo farbách: červená, modrá, šedá alebo žltá
- prevedenie s presklenými dverami, presklenie z tvrdeného skla 4 mm
- uzamykanie cylindrickým zámkom
Parametre
| farba dverí | zelená RAL6011 ![]() |
| farba korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| prevedenie | s spresklenými dverami |
| počet nádob | 40 ks |
| počet políc | 9 ks |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 1950 mm |






