Vonkajší kôš s drevenými latkami, guľatý, objem 45 l, výška 590 mm
kód: 106350
92,80 € bez DPH
114,14 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
83,50 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 506
Popis
- kovový podstavec na pevných drôtených nožkách
- telo koša je z drevených smrekových latiek morených špeciálnym lakom pre vonkajšie použitie, farba tmavo hnedá
- pozinkovaná vnútorná vynímateľná vložka
- manipuláciu uľahčujú dva vnútorné úchyty
Parametre
| farba | teak ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | nie |
| vnútorná nádoba | pozink |
| hmotnosť | 10 kg |
| objem | 45 l |
| priemer | 390 mm |
| výška | 590 mm |




