Množstevná zľava
Stojan na sudy ako stavebnicový systém - stojan na sudy. oceľový lakovaný, modrá RAL5012
kód: 106315
170,00 € bez DPH
209,10 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
153,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 237
Popis
Na bezpečné kombinované skladovanie a stáčanie ležiacich sudov 200 l i menších nádob vo vnútorných priestoroch.
Stavebnicový systém Vám umožní zostaviť najvhodnejšiu kombináciu.
- zvarovaná konštrukcia, práškovo lakované
- stojan je stohovateľný do 2 vrstie
- kapsy pre stohovač a žeriavové oká pre optimálnu manipuláciu
- na policovom ráme sú navarené oceľové uholníky pre vodorovné uloženie 200 l sudov
- možné doplniť valčekovými rolnami pre plynulé otáčanie sudov alebo závesnou poličkou, viď. Príslušenstvo
Parametre
| farba | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | bez roštu |
| nosnosť | 450 kg |
| stohovacia nosnosť | 900 kg |
| dĺžka celkom | 1405 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| výška celkom | 920 mm |








