Záchytná vaňa veľkoobjemová 1000 l s podstavcom, oceľová lakovaná, 1200 x 1500 mm.
kód: 106306
920,00 € bez DPH
1 131,60 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Popis
Pro skladování nebezpečných látek ve velkoobjemových kontajneroch.
Oceľová konštrukcia nepriepustne zvarovaná z plechu hrúbky 3 mm, práškovo lakovaná. Vaňa je usadená na oceľových nohách, ktoré zároveň slúžia ako zasúvacie oblúky pre ľahkú a bezpečnú prepravu prázdnych vaní pomocou stohovača a zdvižného vozíku. Mriežkový rošt žiarovo pozinkovaný, vynímatelný. Veľkosť ôk 30 × 30 mm.
Plniaci podstavec vytvorí zo záchytnej vane praktickú stáčaciu stanicu. Plniaca výška 240 mm (svetlá výška medzi podstavcom a vaňou).
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| nosnosť | 1500 kg |
| záchytný objem | 1000 l |
| dĺžka celkom | 1200 mm |
| šírka celkom | 1500 mm |
| výška celkom | 950 mm |
Dokumenty
názov




