Zásuvková dielenská skriňa, 8 x zásuvka, v x š x h: 990 x 1037 x 780 mm, farba šedá RAL7035
kód: 106227

1 303,00 € bez DPH
1 602,69 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
- konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú plné 100% výsuvy s guličkovými ložiskami, nosnosť zásuviek 80 kg
- zásuvky sú prispôsobené na použitie deliacich prvkov (perforácia bočníc a dna v rastri 17 mm)
- madlá cez celú šírku zásuvky majú popisový štítok krytý priehľadným plastom
Vybavenie:
2x zásuvka 75 mm
4x zásuvka 100 mm
1x zásuvka 150 mm
1x zásuvka 200 mm
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 151 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 8 ks |
| hĺbka | 780 mm |
| hĺbka zásuvky | 612 mm |
| šírka | 1037 mm |
| šírka zásuvky | 918 mm |
| výška | 990 mm |

























