Záchytná vaňa pozinkovaná, s roštom, 1200 x 810 mm.
kód: 106223
364,00 € bez DPH
447,72 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Popis
Pre skladovanie kvapalín ohrozujúcich vodu a životné prostredie podľa odpovedajúcich predpisov.
- oceľová konštrukcia tesne zvarovaná z plechu hrúbky 3 mm
- obzvlášť robustné prevedenie s dlhou životnosťou
- s povrchovou úpravou práškovým lakom alebo žiarovo zinkovaný
- zosílnené lemovanie horného okraja
- vaňa je usadená na robustných kovových nožičkách, podjazdová výška 100 mm
- mriežkový rošt vynímateľný, žiarovo pozinkovaný, nosnosť 800 kg/m2
- kovové nohy zároveň slúžia ako zasúvacie kapsy pre ľahkú a bezpečnú prepravu prázdnych vaní pomocou stohovača a zdvižného vozíkukovové nohy
Parametre
| farba | pozinkované ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| hmotnosť | 66 kg |
| záchytný objem | 210 l |
| dĺžka celkom | 1200 mm |
| šírka celkom | 810 mm |
| výška celkom | 405 mm |






