Množstevná zľava
Závesná skrinka na náradie, v x š x h: 600 x 950 x 200 mm, perforované panely, 1 x polica, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012
kód: 105817

194,00 € bez DPH
238,62 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
174,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 351
Popis
- skrine na náradie se vyznačujú masivnou konštrukciou z kvalitného oceľového plechu hrúbky 1,0 mm
- vybavené perforovanými panelmi pre uchytenie závesných držiakov náradia Q-SYSTEM
- uzamykanie je riešené rozvorovým, dvojbodovým mechanizmom s cylindrickým zámkom
- povrchová úprava je prevedená práškovou farboum, korpus, police a zásuvky vo farbe šedej RAL7035, dvere a čelá zásuviek vo farbe modrej RAL5012
- v zadnej stene korpusu vybavená otvormi slúžiacimi k zaveseniu na stenu
- police s nosnosťou 20 kg, výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| nosnosť korpusu | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 20 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 200 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 600 mm |
Dokumenty
názov









