Množstevná zľava
Dielenská skriňa na náradie, v x š x h: 1180 x 950 x 600 mm, perforované panely, 2 x polica, 2 x zásuvka, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012
kód: 105816

598,00 € bez DPH
735,54 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
538,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 351
Popis
- skrine na náradie se vyznačujú masivnou konštrukciou z kvalitného oceľového plechu hrúbky 1,0 mm
- vybavené perforovanými panelmi pre uchytenie závesných držiakov náradia Q-SYSTEM
- uzamykanie je riešené rozvorovým, dvojbodovým mechanizmom s cylindrickým zámkom
- povrchová úprava je prevedená práškovou farboum, korpus, police a zásuvky vo farbe šedej RAL7035, dvere a čelá zásuviek vo farbe modrej RAL5012
- horná odkládacia plocha osadená trojstranným ohraničením s gumovou výplňou
- zásuvky na guličkových pojazdoch s nosnosťou 50 kg, výsuv 80%, výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
- police s nosnosťou 20 kg, výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| nosnosť korpusu | 800 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| nosnosť zásuvky | 50 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 600 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 1180 mm |
Dokumenty
názov







