Zásuvková dielenská skriňa, 9 x zásuvka, v x š x h: 1215 x 578 x 630 mm, farba tmavo modrá RAL5010
kód: 105804

1 087,00 € bez DPH
1 337,01 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
- konštrukcia z oceľového plechu práškovo lakovaná
- centrálny zámok s blokáciou proti súčasnému vysunutiu viacerých zásuviek naraz
- zásuvky majú plné 100% výsuvy s guličkovými ložiskami, nosnosť zásuviek 80 kg
- zásuvky sú prispôsobené na použitie deliacich prvkov (perforácia bočníc a dna v rastri 17 mm)
- madlá cez celú šírku zásuvky majú popisový štítok krytý priehľadným plastom
Vybavenie:
3x zásuvka 75 mm
2x zásuvka 100 mm
2x zásuvka 150 mm
2x zásuvka 200 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5010 ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5010 ![]() |
| hmotnosť | 110 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 9 ks |
| hĺbka | 630 mm |
| hĺbka zásuvky | 459 mm |
| šírka | 578 mm |
| šírka zásuvky | 459 mm |
| výška | 1215 mm |

























