Množstevná zľava
Dielenská policová skriňa, dvere dvojkrídlové, v x š x h: 1990 x 800 x 435 mm, nosnosť police 60 kg, farba šedá RAL7035
kód: 105676

318,00 € bez DPH
391,14 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
299,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 347
Popis
Veľmi robustná skriňa zvarovaná z plechu o hrúbke 0,8 - 1,0 mm. Konštrukcia lakovaná práškovou farbou.
Dvere osadené na vnútorných pántoch, vybavené klasickým rozvorovým zámkom s cylindrickou vložkou.
Police voľne prestavitelné v rastry 25 mm.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 57 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 60 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 1990 mm |







