Príručná dielenská skrinka, v x š h: 1030 x 500 x 500 mm, 3 x polica, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012
kód: 105675

170,00 € bez DPH
209,10 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
153,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 12 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 340
Popis
Ľahká plechová zvarovaná konštrukcia lakovaná práškovým lakom. Uzavierateľná cylindrickým zámkom, štandardne dva kľúče.
Skrinka je v hornej časti vybavená rámikom brániacim pádu drobných predmetov s gumovou výplňou. Vnútorná strana dverí je vybavená perforáciou pre uchytenie držiakov náradia Q-SYSTEM. Police, prípadně i zásuvka, sú výškovo prestaviteľné po 25 mm, nosnosť políc a zásuvky je 20 kg.
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 20 kg |
| počet políc | 3 ks |
| počet zásuviek | 0 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška | 1030 mm |





