Množstevná zľava
Príručná dielenská skrinka s písacím pultom, v x š h: 1200 x 915 x 460 mm, farba šedá RAL7035
kód: 105633

233,00 € bez DPH
286,59 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
198,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 342
Popis
Ideálne pre použitie v sklade, príjme/výdaji tovaru, ako kontrolné stanovisko pre manažment kvality a pod.
- plechová zvarovaná konštrukcia
- s písacím pultom pre prácu v stoji
- zvýšený predný okraj pultu zabraňuje skĺznutiu predmetov z pracovnej plochy
- 2 police, 1 zásuvka a 1 otvorená priehradka
- dvojkrídlové dvere zavierané cylindrickým zámkom
- pojazdná, 4 otočné kolieska
- povrchová úprava práškovým lakom, korpus svetlo sivý RAL7035, dvierka a čelo zásuvky svetlo sivá RAL7035 alebo svetlo modrá RAL5012
Skrinku je možné kombinovať s praktickými nástavcami, viď. Príslušenstvo.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 20 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet zásuviek | 1 ks |
| hĺbka | 460 mm |
| šírka | 915 mm |
| výška | 1200 mm |









