Množstevná zľava
Príručná dielenská skrinka, v x š h: 1000 x 450 x 400 mm, 1 x zásuvka, 3 x polica, farba šedá RAL7035 / šedá RAL7035
kód: 105626

150,00 € bez DPH
184,50 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
135,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 8 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 340
Popis
Ľahká plechová zvarovaná konštrukcia lakovaná práškovým lakom. Uzavierateľná cylindrickým zámkom, štandardne dva kľúče.
Skrinka je vybavená jednou voľne loženou zásuvkou a tromi policami bez možnosti výškovej prestaviteľnosti.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 20 kg |
| počet políc | 3 ks |
| počet zásuviek | 1 ks |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 450 mm |
| výška | 1000 mm |







