Množstevná zľava
Zásuvková skriňa na výkresy, 10 zásuviek, formát A1, farba šedá RAL7035
kód: 105550

877,00 € bez DPH
1 078,71 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
833,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 575
Popis
Výkresové skrine na vodorovné ukladanie výkresov a dokumentov.
- zvarené z kvalitného oceľového plechu lakovaného práškovou farbou
- zásuvky na teleskopických guličkových pojazdoch s výsuvom 600 mm tzn. 94% pri zásuvkách formátu A1 alebo 68% pri formátoch A0
- jednotná svetlá výška 47 mm a nosnosť zásuvky 40 kg
- priebežný sklopný oblúk na prednej vnútornej strane zásuviek zamedzí poškodeniu výkresov a dokumentácie pri otváraní/zatváraní zásuviek
- skrine sú vybavené centrálnym zámkom
Skrine nie je možné stohovať na seba.
Možno použiť iba samostatne alebo postaviť na sokel, popr. na zosilnenú skriňu rovnakého formátu, nemožno na nej stavať ďalšiu skriňu.
Za príplatok je možné skriňu dovybaviť soklom, viď. Príslušenstvo.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A1 |
| hmotnosť | 125 kg |
| počet zásuviek | 10 ks |
| hĺbka | 670 mm |
| hĺbka zásuvky | 636 mm |
| šírka | 970 mm |
| šírka zásuvky | 894 mm |
| výška | 770 mm |
















