Množstevná zľava
Kovová skriňa s registratúrou, 4 zásuvky + skrinka 714 mm, farba béžová RAL1015
kód: 105535

792,00 € bez DPH
974,16 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
712,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 574
Popis
- overená konštrukcia skriňového telesa zvareného z oceľového plechu o hrúbke 1,0 mm
- dvere sa zavierajú klasickým skriňovým rozvorovým zámkom
- zásuvky na guličkových stopercentných výsuvoch, majú centrálny cylindrický zámok a rámčeky pre popisné štítky
- horná časť, výška 714 mm, s 1 prestavitelnou policou, ktorá rozdelí priestor na dve rovnako veľké časti pre ukladanie šanónov A4 na výšku
- v dolnej časti štyri zásuvky pre závesné kapsy A4
Parametre
| farba | béžová RAL1015 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 60 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 1990 mm |









