Množstevná zľava
Kovová skriňa s registratúrou, 3 zásuvky + skrinka 999 mm, farba čierna RAL9005
kód: 105501

749,00 € bez DPH
921,27 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
674,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 574
Popis
- overená konštrukcia skriňového telesa zvareného z oceľového plechu o hrúbke 1,0 mm
- dvere sa zavierajú klasickým skriňovým rozvorovým zámkom
- zásuvky na guličkových stopercentných výsuvoch, majú centrálny cylindrický zámok a rámčeky pre popisné štítky
- horná časť, výška 999 mm, s 2 prestavitelnými policami, ktoré rozdelia priestor na dve časti pre ukladanie šanónov A4 na výšku a jednu nižšiu spodnú časť pre ukladanie drobností
- v dolnej časti tri zásuvky pre závesné kapsy A4
Parametre
| farba | čierna RAL9005 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 60 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 1000 mm |
| výška | 1990 mm |











