Zásuvková dielenská skriňa, 5 x zásuvka, v x š x h: 1030 x 720 x 700 mm, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012


Popis
Zásuvkové dielenské skrinky slúžia k uloženiu nástrojov, náradia príp. materiálu priamo na pracoviskách.
- z oceľového plechu 1 mm
- nosnosť zásuviek 80 kg
Skrine sú konštruované ako tuhé zvarence z oceľového plechu hrúbky 1,0 mm. Korpus je v hornej časti vybavený rámikom brániacim pádu drobných predmetov s gumovou výplňou na hornej odkladacej ploche. Zásuvky sú vedené masívnymi ložiskovými 80% výsuvmi. Vnútorný priestor zásuviek je pripravený pre inštaláciu deliacich.
Uzamykanie je riešené cylindrickými zámkami s centrálnym uzamykacím mechanizmom. Uzáver je vybavený systémom blokácie proti vysunutiu viacerých zásuviek.
U skriní vybavených krídlovými dverami i zásuvkami sú inštalované párové zámky umožňujúce odomknutie zásuviek i dverí jedným kľúčom. Vnútorná strana dverí je opatrená perforáciou umožňujúcou uchytenie držiakov nástrojov a náradia Q-SYSTEM.
Štandardné farebné prevedenie: korpusy a konštrukcie vo farbe svetlo šedej RAL7035, čelá zásuviek a dvierka vo farbe modrej RAL5012.
Vybavenie:2 x zásuvka 120 mm
2 x zásuvka 180 mm
1 x zásuvka 240 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť korpusu | 300 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 5 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| šírka | 720 mm |
| výška | 1030 mm |
bez DPH




















