Kancelárska skriňa - posuvné dvere, nadstavec, v x š x h: 1070 x 1200 x 445 mm, farba orech
kód: 105379

348,00 € bez DPH
428,04 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 562
Popis
Korpus skrine je vyrobený z vysoko kvalitnej drevotriesky hrubej 25/18 mm s dvojitým melaminovým poťahom, zadná stena z dosky HDF hrubej 2,5 mm s dvojito lakovaným povrchom rovnakej farby. Skriňa je uzamykateľná.
Posuvné dvere s drevotriesky s hrúbkou 16 mm s dvojitým melaminovým poťahom.
Parametre
| konštrukcia dverí | posuvné |
| prevedenie | nadstavba, bez sokla |
| tvar | nádstavec, bez sokla |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 445 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 1070 mm |
| výška celkom | 1070 mm |
















