Množstevná zľava
Kartotéka pre dokumenty formátu A5-pozdĺžne, 5 zásuviek á 2 rady, v x š x h: 1285 x 545 x 630 mm, farba biela RAL9010
kód: 105367

466,00 € bez DPH
573,18 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
419,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (31 prac. dní)
Popis
Teleso zvarené z plechu s hrúbkou 0,8 – 1,5 mm, spodný veniec z pozinkovaného plechu. Čelá zásuviek z plechu 1,0 mm a vnútro 0,6 mm.
Zásuvky s nosnosťou 50 kg na teleskopickom guličkovom vedení s plným výsuvom. Plné dno umožňuje ukladať i voľne ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadiť priečnymi deliacimi plechmi (viď. príslušenstvo).
Centrálny zámok a blokáda proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz.
Radi pre Vás pripravíme ponuku kartoték na dokumenty iných rozmerov alebo iné farebné kombinácie. Prosíme kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Vnútorné rozmery zásuvky (v × š × h): 187 (223) x 460 x 585 mm.
Parametre
| farba | biela RAL9010 ![]() |
| formát | A5 |
| nosnosť zásuvky | 50 kg |
| počet radov v zásuvke | 2 ks |
| počet zásuviek | 5 ks |
| hĺbka | 630 mm |
| šírka | 545 mm |
| výška | 1285 mm |









