Podvesná skrinka pod dielenský stôl, 3 x zásuvka (2x 60, 1x 120), farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012
kód: 105337

467,00 € bez DPH
574,41 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 323
Popis
Skrinky sú konštruované ako tuhé zvarence z oceľového plechu hrúbky 1,0 mm, max. nosnosť korpusu je 300 kg.
Zásuvky sú vedené masívnymi ložiskovými 80% výsuvmi, s nosnosťou 80 kg. Vnútorný priestor zásuviek je pripravený pre inštaláciu plechových delacich prvkov.
Uzamykanie je riešené cylindrickými zámkami s centrálnym uzamykacím mechanizmom. Uzáver je vybavený systémom blokácie proti vysunutiu viacerých zásuviek.
Konštrukcia je uspôsobená k podveseniu (priskrutkovaniu) pod pracovnú dosku (skrutky sú súčasťou dodávky), ale môže nájsť aj iné samostatné uplatnenie.
Vybavenie:2 x zásuvka 60 mm
1 x zásuvka 120 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť korpusu | 160 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška | 340 mm |
Dokumenty
názov











