Podstavná skrinka pod dielenský stôl, 3 x zásuvka, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012


Popis
Skrinky sú konštruované ako tuhé zvarence z oceľového plechu hrúbky 1,0 mm, max. nosnosť korpusu je 300 kg.
Zásuvky sú vedené masívnymi ložiskovými 80% výsuvmi, s nosnosťou 80 kg. Vnútorný priestor zásuviek je pripravený pre inštaláciu plechových delacich prvkov.
Uzamykanie je riešené cylindrickými zámkami s centrálnym uzamykacím mechanizmom. Uzáver je vybavený systémom blokácie proti vysunutiu viacerých zásuviek.
U skriní vybavených krídlovými dvermi i zásuvkami sú inštalované párové zámky umožňujúce odomknutie zásuviek i dverí jedným kľúčom.
U kontajnerov s dvermi je na ich vnútornej strane perforácia pre uchytenie držiakov náradia Q-SYSTÉM.
Rovnaká výška skrinky i nohy umožňuje ich vzájomnú náhradu prípadne kombináciu. Podstavnú skrinu je možné využiť aj ako samostatne stojacu skrinku na náradie.
1 x zásuvka 180 mm
2 x zásuvka 240 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnosť korpusu | 300 kg |
| nosnosť zásuvky | 80 kg |
| počet zásuviek | 3 ks |
| hĺbka | 700 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška | 810 mm |













