Stolná nadstavbová skrinka, v x š x h: 1100 x 500 x 200 mm, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5012
kód: 105279

198,00 € bez DPH
243,54 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 325
Popis
- nadstavbové skrinky je možno umiestniť na dielenské stoly
- vnútorná strana dverí a zadná stena sú vybavené systémom perforácií pre držiaky náradia Q-SYSTÉM
- vnútri uzamykateľnej časti je umiestnená jedna polica prestaviteľná po 25 mm
Štandardné farebné prevedenie: teleso vo farbe svetlo šedej RAL7035 a dvierka vo farbe modrej RAL5012
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | jednokrídlové |
| nosnosť korpusu | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 20 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 200 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška | 1100 mm |
Dokumenty
názov
Varianty produktu
názov
kód
konštrukcia dverí
šírka
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
105280
dvojkrídlové
1000 mm
247,00 €
na zákazku (25 prac. dní)














